Gunstige medlemstilbud

Bilia og SI aktiv gir ansatte i Sykehuset Innlandet følgende tilbud ved kjøpt av ny Volvo:

  • 7 % rabatt på bil (gjelder ikke XC40 Recharge Pure Electric eller kampanjemodeller)
  • 7 % rabatt på fabrikkmontert utstyr
  • 5 % rabatt på hybrider

  • 15 % rabatt ved tegning av serviceavtale
  • 15 % rabatt på ettermontert utstyr

  • 1 års dekkhotell til kun kr. 1790,- inkl. to hjulskift.
  • 15 % rabatt på nye dekk for dekkhotellkunder.

Gunstige vilkår på forsikring - Finansiering opp til 10 år.

Interessert?

For mer informasjon, ta kontakt med:

Bilia Gjøvik

Bilia Gjøvik

Per Christian Markestad
Mobil: 465 04 022
per.christian.markestad@bilia.no

Bilia Gjøvik

Bilia Gjøvik

Lene Marie Gislerud
Mobil: 995 53 603
lene.marie.gislerud@bilia.no

Bilia Hamar

Bilia Hamar

Jon Monssveen
Mobil: 970 74 470
Jon.monssveen@bilia.no

Bilia Hamar

Bilia Hamar

Rune Grothaug
Mobil: 485 04 998
rune.grothaug@bilia.no

Bilia Kongsvinger

Bilia Kongsvinger

Per-Arne Bakken
Mobil: 464 45 494
per.arne.bakken@bilia.no

Bilia Kongsvinger

Bilia Kongsvinger

Bjørn Håkenrud
Mobil: 908 87 520
bjorn.hakenrud@bilia.no

Bilia Lillehammer

Bilia Lillehammer

Magnus Orderløkken
Mobil: 924 49 173
magnus.orderlokken@bilia.no

Bilia Lillehammer

Bilia Lillehammer

Kent Sanden
Mobil: 970 84 140
kent.sanden@bilia.no